Piecyki gazowe Tychy

Piecyki gazowe Tychy. Od ponad 20 lat z sukcesami zaopatrujemy lokalne domy i mieszkania w łazienkowe piecyki gazowe oraz piecyki gazowe Junkers, zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi oraz wymogami bezpieczeństwa. Dla mieszkańców miasta Tychy i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na junkersy do łazienki z montażem gratis.

Jaki junkers gazowy łazienkowy sprawdzi się w Państwa domach i dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Odpowiedź jest prosta – to najlepsze piecyki gazowe na polskim rynku, w całości montowane i serwisowane w Tychach przez lokalnych fachowców!

W Tychach i okolicy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną, wieloetapową obsługę techniczną, która gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo. Pomagamy dobrać piecyki gazowe łazienkowe optymalnie dla potrzeb Państwa gospodarstw domowych. Zapewniamy nieodpłatny transport oraz montaż nowych urządzeń, jak również demontaż i utylizację starych piecyków gazowych. Posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia w zakresie usług gazowych, przeprowadzamy okresowe przeglądy i serwis piecyków gazowych w Tychach.

PIECYKI GAZOWE ŁAZIENKOWE

Montaż piecyków gazowych GRATIS:

Potrzebujesz pomocy w wyborze piecyka gazowego do łazienki?

Tel: 798 728 500

Pon. – Pt. 8:00 do 18:00

Sob. 8:00 do 14:00

DLACZEGO NASZA FIRMA?

PIECYKI GAZOWE TYCHY

Bezpłatne doradztwo i dostawa GRATIS
Doradzimy i bez opłat przywieziemy i zamontujemy piecyk gazowy.

100% zadowolonych klientów
Najlepsze opinie wśród naszych klientów z całego Śląska.

Utylizujemy stary piecyk gazowy
Wykonujemy demontaż starego piecyka oraz jego utylizację.

Ponad 20 lat doświadczenia
Usługi gazowe i elektryczne prowadzimy od 1999 roku.

DLACZEGO NASZA FIRMA?

By sprostać wysokim wymaganiom klientów, w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najwyższej klasy łazienkowe piecyki gazowe oraz junkersy gazowe do łazienki takich marek jak Vaillant, Termet, Saunier Duval i inne. Co je wyróżnia?

To piecyki gazowe do łazienki, które są inwestycją na lata, wszystkie je cechuje oszczędna i bezawaryjna praca, bezpieczne użytkowanie oraz nowoczesny design, dostosowany przez producentów do najnowszych trendów architektonicznych.

Na życzenie klienta, nasi specjaliści zdemontują i pozbędą się starego piecyka gazowego, a także zadbają o to, by nowe urządzenia w Państwa łazienkach zawsze działały bezpiecznie i oszczędnie. Kierujemy do Państwa także szeroki zakres usług gazowych, takich jak badania szczelności instalacji, okresowe przeglądy piecyków gazowych do łazienki.

TYCHY – MONTAŻ GRATIS!

Kup u Nas, a usługę montażową piecyka łazienkowego dostaniesz GRATIS! Specjalnie dla miasta Tychy i jego okolic całkowicie za darmo dostarczam oraz montujemy piecyki gazowe łazienkowe oraz junkersy do łazienki, Vaillant, Termet, Saunier Duval i inne.

Dodatkowo w pakiecie wraz z piecykiem łazienkowym oferujemy Państwu darmowy demontaż i utylizację starego piecyka oraz profesjonalną i bezpieczną instalację nowego piecyka gazowego. Zapraszamy!

POROZMAWIAJ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Tel:  798 728 500

Pon. – Pt. 8:00 do 18:00

Sob. od 8:00 do 14:00