Piecyki gazowe Katowice

Piecyki gazowe Katowice. Nasza firma od wielu lat jest liderem w branży techniki grzewczej na terenie województwa śląskiego. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w zakresie urządzeń i instalacji gazowych – w tym dostawę oraz montaż takich urządzeń jak: piecyki gazowe Junkers oraz piecyki gazowe łazienkowe. Miasto Katowice jest jednym z obszarów Naszych działań. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i sprzedaż piecyków gazowych w Katowicach (i okolicy) z nieodpłatnym transportem, demontażem starego piecyka oraz montażem nowego.

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie, poparte licznymi certyfikatami oraz uprawnieniami. Gdzie kupić piecyk gazowy łazienkowy z DARMOWYM montażem? Skorzystaj z oferty sklepu piecgazowytychy.pl, która przewiduje profesjonalne doradztwo techniczne, dostawę piecyka gazowego w Katowicach i bliskiej okolicy, demontaż oraz utylizację starego piecyka łazienkowego, jak również montaż zakupionego piecyka gazowego łazienkowego w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi standardami. Z nami wymiana piecyka gazowego do łazienki jest bezpieczna, wygodna i niedroga!

PIECYKI GAZOWE ŁAZIENKOWE

Montaż piecyków gazowych GRATIS:

Potrzebujesz pomocy w wyborze piecyka gazowego do łazienki?

Tel: 798 728 500

Pon. – Pt. 8:00 do 18:00

Sob. 8:00 do 14:00

DLACZEGO NASZA FIRMA?

PIECYKI GAZOWE KATOWICE

Bezpłatne doradztwo i dostawa GRATIS
Doradzimy i bez opłat przywieziemy i zamontujemy piecyk gazowy.

100% zadowolonych klientów
Najlepsze opinie wśród naszych klientów z całego Śląska.

Utylizujemy stary piecyk gazowy
Wykonujemy demontaż starego piecyka oraz jego utylizację.

Ponad 20 lat doświadczenia
Usługi gazowe i elektryczne prowadzimy od 1999 roku.

PIECYKI GAZOWE ŁAZIENKOWE NA RATY!

DLACZEGO NASZA FIRMA?

To u Nas znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone na Polskim rynku piecyki gazowe łazienkowe pod kątem ergonomii, wydajności i nowoczesnego designu. Oferuje piecyki gazowe takich marek jak: Junkers, Vaillant, Termet i Saunier Duval. W zakresie urządzeń z oferty mogą Państwo skorzystać z fachowego doradztwa technicznego, pełnego i GRATISOWEGO zakresu usług montażu i serwisu piecyków gazowych junkers, a także pakietu usług gazowych (takich jak badania szczelności instalacji gazowych, okresowe przeglądy piecyków gazowych do łazienki.

Wiemy jak ważna dla bezpieczeństwa domowników jest bezawaryjna praca piecyków gazowych. Dlatego wraz z zespołem uprawnionych i doświadczonych specjalistów oferujemy piecyki gazowe, wraz z pełnym pakietem usług montażowych i serwisowych. U nas dobiorą Państwo łazienkowe piecyki gazowe optymalnie do potrzeb gospodarstwa domowego, a my zadbamy o to, by urządzenia te pracowały w sposób bezpieczny i wydajny przez długie lata.

KATOWICE – MONTAŻ GRATIS!

Jako jedna z niewielu firm w regionie oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny. Piecyki gazowe łazienkowe w Katowicach i okolicy dostępne są w specjalnej ofercie, która przewiduje darmową dostawę i montaż – piecyki łazienkowe Junkers, Termet i Saunier Duval Opalia.

Wszystkich Państwa zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci w kilka chwil przestawią Państwu pełną ofertę z na łazienkowe piecyki gazowe, łazienkowe podgrzewacze wody oraz szeroki zakres usług gazowych.

POROZMAWIAJ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Tel:  798 728 500

Pon. – Pt. 8:00 do 18:00
Sob. 8:00 do 14:00