Montaż piecyków gazowych Junkers

Montaż piecyków gazowych Junkers do łazienki. Kupiłeś nowy piecyk? Szukasz specjalisty, który zamontuje piecyk junkers do łazienki oraz uruchomi go odpowiednio w Twojej łazience? Dobrze trafiłeś, montażem piecyków gazowych zajmujemy się od lat. Mamy duże doświadczenie i wiedzę techniczną nabytą w praktyce, co gwarantuje usługę najwyższej jakości.
Usługi gazowe i elektryczne prowadzimy od 1999 roku, posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty, uprawnienia gazowe i elektryczne oraz autoryzacje firmy Bosch Junkers, Vaillant, Viessmann, Termet i Saunier Duval.

Montaż Junkersa, szybki czas realizacji

Jeśli szukasz ekipy z odpowiednimi kwalifikacjami, która wykona montaż Junkersa w Twoim domu lub mieszkaniu, zgłoś się do nas. Zamontowane przez nas piecyki łazienkowe gazowe będą pracować bezawaryjnie. Wykonujemy demontaż starego piecyka oraz jego utylizację. Wszystkie potrzebne materiały instalacyjne do montażu piecyka mamy ze sobą, klient nie musi sam szukać odpowiednich materiałów.

Montaż piecyka gazowego, wysoka jakość usługi przez specjalistów z uprawnieniami

Montaż piecyka gazowego realizowany jest przez naszych doświadczonych specjalistów z uprawnieniami. Początkiem skutecznego montażu Junkersa jest gruntowna analiza warunków technicznych oraz precyzyjne opracowanie strategii instalacyjnej. To etap, na którym nasza ekspercka wiedza łączy się z innowacyjnymi rozwiązaniami, zapewniając optymalne warunki dla instalacji. Klienci, którzy decydują się na montaż Junkersa przez naszych specjalistów z uprawnieniami, otrzymują nie tylko najwyższą jakość usług, ale także pewność, że ich system grzewczy zostanie zainstalowany zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając efektywność i niezawodność na lata.

Montaż pieca gazowego łazienkowego:

  • ✅ Montaż pieca gazowego łazienkowego zakupionego u nas na terenie Tych i okolicy max. do 40 km GRATIS/koszty dojazdu w cenie
  • ✅ Montaż piecyka gazowego niekupionego u nas 290 zł + koszty dojazdu
  • ✅ Montażem piecyków gazowych łazienkowych zajmujemy się głównie na terenie Tych i okolic (do 40 km montaż gratis). Istnieje możliwość montażu na terenie całego Śląska

 

Godziny montażu piecyków gazowych:

od poniedziałku do piątku 7:00 – 15:00

Jeśli masz pytania związane z usługą montażu, zadzwoń do nas.

798 728 500

Sklep stacjonarny oraz siedziba firmy

Adres: ul. Al. Bielska 31, 43-100 Tychy
Godziny pracy: poniedziałek — piątek od 09:00 do 15:00
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 798 728 500
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 18:00
Sob. od 8:00 do 14:00

Możesz zapłacić kartą lub gotówką po montażu piecyka gazowego do łazienki.

  • Piecyk gazowy VAILLANT MAG MINI PL 114 18.1kW Quick View