Piecyki gazowe Sosnowiec

Piecyki gazowe Sosnowiec. Piecyki gazowe to nasza specjalność – już od ponad 20 lat dostarczamy najwyższej jakości piecyki Junkers wraz z usługą montażu na terenie województwa śląskiego. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na kompleksową wymianę piecyków gazowych łazienkowych z darmową dostawą do klienta oraz montażem piecyka w Sosnowcu i okolicach. Łazienkowe piecyki gazowe oraz łazienkowe gazowe podgrzewacze wody uznanych na polskim rynku marek dostępne są w naszym sklepie piecgazowytychy.pl w doskonałych cenach!

Sosnowiec to miejsce, w którym działamy kompleksowo. Oferujemy piecyki gazowe z dostawą, montażem oraz serwisem – rozpoczynamy od doboru optymalnego piecyka łazienkowego dla danego gospodarstwa domowego. Następnie dostarczamy wybrane urządzenia, usuwamy i utylizujemy nieodpłatnie stary piecyk gazowy, a następnie instalujemy nowy piecyk w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i estetyki. Nasz zespół posiada uprawnienia oraz certyfikaty w zakresie usług gazowych, dlatego możemy obsłużyć Państwa w sposób profesjonalny i bezpieczny.

167028643_1408827709493958_2546319016771079749_n

PIECYKI GAZOWE ŁAZIENKOWE

Montaż piecyków gazowych GRATIS:

Potrzebujesz pomocy w wyborze piecyka gazowego do łazienki?

Tel: 798 728 500

Pon. – Pt. 8:00 do 18:00

Sob. 8:00 do 14:00

DLACZEGO NASZA FIRMA?

PIECYKI GAZOWE SOSNOWIEC

Bezpłatne doradztwo i dostawa GRATIS
Doradzimy i bez opłat przywieziemy i zamontujemy piecyk gazowy.

100% zadowolonych klientów
Najlepsze opinie wśród naszych klientów z całego Śląska.

Utylizujemy stary piecyk gazowy
Wykonujemy demontaż starego piecyka oraz jego utylizację.

Ponad 20 lat doświadczenia
Usługi gazowe i elektryczne prowadzimy od 1999 roku.

POROZMAWIAJ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Tel:  798 728 500

Pon. – Pt. 8:00 do 18:00

Sob. od 8:00 do 14:00

DLACZEGO NASZA FIRMA?

Sprzedajemy piecyki gazowe wyłącznie sprawdzonych i docenionych na polskim rynku marek. Wśród nich znajdą Państwo piecyki łazienkowe Junkers, Vaillant, Termet, Saunier Duval i inne. Wybraliśmy dla Państwa łazienkowe piecyki gazowe oraz łazienkowe podgrzewacze wody, które cechują się wysoką niezawodnością, łatwą i intuicyjną obsługą, oszczędną pracą, długoletnią oraz bezpieczną pracą, a ponadto świetną ceną i atrakcyjnym designem.

Na Naszej stronie znajdą Państwo karty techniczne wszystkich oferowanych przez nas piecyków łazienkowych, a nasi specjaliści pomogą we właściwym doborze urządzenia.

Od ponad dwóch dekad specjalizujemy się w technice grzewczej, dlatego nasza oferta dla miasta Sosnowiec poszerzona została o pakiet usług grzewczych, w tym sprawdzanie szczelności instalacji, okresowe przeglądy, serwis oraz instalację urządzeń gazowych.

SOSNOWIEC – MONTAŻ GRATIS!

Wszyscy klienci w Sosnowcu mogą skorzystać z promocji – darmowa dostawa oraz montaż piecyków gazowych łazienkowych.

Dodatkowo całkowicie gratis nasi fachowcy zdemontują i usuną stary piecyk gazowy, przeznaczając go do utylizacji oraz zastępując go nowym urządzeniem. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości – zapraszamy!

W Sosnowcu i okolicach nasz zespół dostarczy i zainstaluje zakupione produkty całkowicie za darmo – wymiana piecyków gazowych na Śląsku jeszcze nigdy nie była tak łatwa, szybka i wygodna.